Visus, neabejingus fantazijos pasauliui, kviečiame  apsilankyti  magiškame Fėjų slėnyje, kuris yra Vilniuje ir sukurtas pagal Editos Lei knygas ,,Laiškas fėjai“, ,,Fėjų muzika“, ,,Miglų slėnio Fėjų pasakos“   ,,Miglų slėnio Fėjų burtai“ ir ,, Naminukas Nemigėlis, nuotykių pradžia". Kadangi autorė yra lėlininkė, tai knygų iliustracijos yra  personažų-lėlių ir jų aplinkos fotografijos. Apsilankę Fėjų slėnyje, galite ,,gyvai“ išvysti tai, apie ką kalbama knygose. Čia skaitytojai sužino, kaip realiai atrodo jų pamėgti herojai ir kokio jie bei jų namai dydžio. Keliaudami miško labirintu lankytojai pamato savo nameliuose ir kiemuose bruzdančias fėjas, puotaujančius gnomus, urvuose besislepiančius drakonus... 

Fėjų slėnis svečių laukia nuo antradienio iki penktadienio (14:00–20:00 val.)  šeštadieniais nuo ( 12:00 - 18:00 val.)  sekmadieniais nuo (12:00- 17:00 val.) Kaina 9 EUR vienam žmogui. Iki 3 metų su tėveliu priežiūra įleidžiame nemokamai.‎ 

Užsukę į slėnį galite pasigaminti fėjų lankelį, namelį - žibintą.

Savaitgaliais 13:00 vyksta spektakliai, kurių metu slėnio pasakotojas kviečia į kelionę. Vaikučiai leidžiasi į nuotykį, kurį išgyveno knygų herojai. Spektaklio trukmė ~50 min. Kaina vienam keliautojui 15 eurų. Po spektaklio dalyviai gali sugrįžti į slėnį ir viską apžiūrėti dar kartą.  Savaitgaliais vyksta įvairios Fėjų dirbtuvės.

Pas mus galima švęsti ir gimtadienius. Gimtadieniams esame parengę išskirtinę programą: specialų scenarijų su pasaka ir knygele, skirta "solenizantui". Gimtadienį galima švęsti pakviečiant svečius ir į kūrybines dirbtuves. Apie gimtadienius ir kitus renginius daugiau informacijos rasite skiltyje RENGINIAI.

Šis unikalus projektas  yra skirtas vaikams nuo  5 iki 12 metų ir suaugusiems. Su tėvelių priežiūra priimame ir mažesnius. 

Mūsų telefonas pasiteiravimui:  865 699 699

 0

Fėjų slėnis 2020 © 


 .