Fėjų slėnio adresas:

Verkių g. 29, LT-09108 Vilnius
Šeimos aikštė 12, Ogmios miestas
Telefonas  8 (656) 99699

Rašykite mums:

Bendri klausimairenginiai@fejuslenis.lt 
Verslas - Rūta ruta@fejuslenis.lt
Autorė - Edita Lei edita@fejuslenis.lt

PirmadienisUždaryta
Antradienis Uždaryta
Trečiadienis  Uždaryta
KetvirtadienisDirbame  12:00 - 17:00
PenktadienisDirbame  12:00 - 17:00
ŠeštadienisDirbame 12:00 - 18:00 
Sekmadienis Dirbame 12:00 - 16:30
Galimas gimtadienių laikas: Nuo antradienio iki penktadienio 17:00 - 21:00 val. Vykstant šventei lankytojai į galeriją nepriimami.

Šeštadienį 10:00 - 12:30 ir 17:00 - 20:30 valandomis.

Sekmadienį 10:00 - 12:30 ir 17:00 - 20:30 valandomis.

Gimtadienio trukmė 2 val., 2,5 val., 3 val. - priklauso nuo pasirinktos tematikos.


Rodyti vietą žemėlapyje

Juridinio asmens rekvizitai:

UAB "Reforest"
įmonės kodas: 304929628
PVM mok. kodas: LT100011970415
Verkių g. 29, Vilnius
A/s LT957044060008250566
AB SEB bankas b.k. 74000

Elektroninis paštas juridiniams reikalams:
renginiai@fejuslenis.lt


Prekių pristatymo, grąžinimo ir PASLAUGŲ TEIKIMO sąlygos

 Pristatymas:
 Prekės siunčiamos registruotais siuntiniais AB Lietuvos paštu arba per "Omniva" pasirinktus terminalus. Užsakymai, užsakyti ir apmokėti laikotarpyje nuo penktadienio iki trečiadienio imtinai, išsiunčiami kiekvieną sekantį ketvirtadienį.
 Pristatymo trukmė:
 Užsakymo pristatymo terminas paprastai yra 2-3 darbo dienos po užsakymų pristatymo į Lietuvos pašto skyrių ar pasirinktą Omniva terminalą.
 Pristatymo kaina:
Prekių pristatymas per Omniva siuntų terminalus kainuoja 3,8 Eur už kiekvieną siuntą.
 Prekių grąžinimas:
 Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.
Jeigu norite grąžinti kokybišką prekę, Jūs galite tai padaryti per 7 (septynias) darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos.
Jei nusipirkę prekę, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.
Kokybiškos prekės parduotos fejuslenis.com tinklapyje gali būti grąžinamos tik per LR teisės aktuose  nurodytą terminą ir tik laikantis nurodytų reikalavimų. Prekės grąžinimo išlaidas šiuo atveju apmoka pirkėjas. Dėl prekių grąžinimo kreipkitės: e. paštu: uabreforest@gmail.com
Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
1.    Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
2.    Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
3.    Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė;
4.    Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
5.    Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas) ir užpildytą grąžinimo dokumentą.

Privatumo politika 

Svetainėje fejuslenis.com renkame sekančią informaciją apie lankytojus:
1.       Iš visų lankytojų duomenis apie lankytojo lokaciją, naudojamą naršymo įrenginį fiksuoja svetainėje įdiegta google analytics sitema.
2.       Iš lankytojų, kurie lankydamiesi svetainėje įsigyja prekes papildomai renkame vardą, pavardę, elektroninį paštą, telefono numerį, adresą.
Kokiu tikslu renkame aukščiau nurodytus duomenis:
1.       Lankymo statistikai (google analytics). Duomenų analizė Google analytics nesaugo IP adreso, bet naudoja  „Cookies” ir naršymo informaciją.
2.       Kad įsigytas prekes sklandžiai būtų galima pristatyti pirkėjui pagal nurodytus duomenis, informuoti apie siuntinio pristatymo aplinkybes, susisiekti iškilusioms problemoms aptarti.
Kam atskleidžiame informaciją?
1.       Tretiesiems asmenisms – Lietuvos paštui ir/ar kitiems siuntų pristatymo paslaugas teikiantiems subjektams. Už tretiesiems asmenims perduotos informacijos naudojimą ir saugojimą fejuslenis.com neatsako ir nekontroliuoja kaip ji yra naudojama.
Ką darome, kad apsaugotume Jūsų informaciją:
Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs
Kiek laiko saugojame Jūsų informaciją ?
Vartotojų, kurie naudojosi internetine parduotuve perkant prekes ar paslaugas, duomenys: vardas, pavardė, adresas ir telefono numeris saugojami elektroninės parduotuvės talpinimo serveryje neterminuotai. Dėl panaikinimo prašome rašyti elektroniniu paštu: uabreforest@gmail.com

0

Krepšelis